Literarni večer, posvečen Borisu Pangercu in Mariju Čuku / Serata letteraria dedicata a Boris Pangerc e Marij Čuk

Literarni večer, posvečen Borisu Pangercu in Mariju Čuku

Slavistično društvo Trst–Gorica–Videm v sodelovanju z Občino Dolina prireja v sredo, 28. septembra, literarni večer, posvečen besednima ustvarjalcema Borisu Pangercu in Mariju Čuku. Oba v letošnjem letu slavita pomemben rojstni dan. Prireditev bo obsegala opredelitev njunega literarnega opusa, branje njunih besedil in glasbeno točko.

Prireditev bo v prostorih gledališča Franceta Prešerna v Boljuncu, s pričetkom ob 18.30 uri. Vljudno vabljeni!

Serata letteraria dedicata a Boris Pangerc e Marij Čuk

L’Associazione degli slavisti Trieste-Gorica-Udine, in collaborazione con il Comune di San Dorligo della Valle-Dolina, organizza mercoledì 28 settembre la serata letteraria, dedicata ai poeti Boris Pangerec e Marij Čuk. Entrambi festeggiano compleanni importanti quest'anno. L'evento comprenderà la presentazione della loro opera letteraria, la lettura dei loro testi e un intervento musicale.

L'evento si terrà presso il teatro comunale France Prešeren a Bagnoli della Rosandra-Boljunec, a partire dalle 18:30. Siete tutti gentilmente invitati!