GITA PER OVER 65_IZLET ZA OVER 65_16.7.2022

Spoštovani,

občinska knjižnica in skald Mitja Čuk organizirata v soboto, 16. julija, prijeten poletni izlet v Most na Soči in Cerkno, namenjen sokrajanom nad 65. letom starosti.

Predvidena je vožnja z ladjo  po reki Soči (v Mostu na Soči), kosilo v tipični cerkljanski gostilni ter voden obisk Partizanske bolnice Franja.  Cena izleta je 50 evrov. Plačilo na izletu samem.

Posredujete vabilo naprej! Za podrobnosti in vpis lahko zainteresirani kontaktirajo občinsko knjižnico (program v priponki).

Hvala!

Spettabili,

sabato 16 luglio la Biblioteca comunale e Skald Mitja Čuk organizzano una piacevole gita estiva a Most na Soči e Cerkno in Slovenia, destinata ai compaesani di età superiore ai 65 anni.

Sono previsti un giro in battello sul fiume Isonzo (a Most na Soči), il pranzo in una tipica locanda di Cerkno e la visita guidata all'ospedale partigiano Franja.

Il costo è di 50 euro. Pagamento nel momento della partenza.

Si prega di inoltrare l'invito!

Chi fosse interessato può contattare la biblioteca comunale, come da invito in allegato.

Grazie!