QUALE FUTURO? / KATERA BODOČNOST?

4 incontri da non perdere!

QUALE FUTURO? / KATERA BODOČNOST?

Il nostro ruolo nei cambiamenti climatici

Il Comune di San Dorligo della Valle-Dolina, in collaborazione con la Legambiente FVG ed il Circolo Verdeazzurro di Trieste organizza 4 interessantissimi eventi divulgativi in materia di cambiamenti climatici, rivolti a tutti i cittadini!

I temi di grande attualità in questo momento storico saranno presentati da quattro illustri relatori:

Vi aspettimao numerosi!

4 srečanja, ki jih ne smete zamuditi!

QUALE FUTURO? / KATERA BODOČNOST?

Naša vloga pri podnebnih spremembah

Občina Dolina v sodelovanju z Legambiente FVG in združenjem Verdeazzurro iz Trsta organizira 4 zelo zanimiva informativna srečanja na temo podnebnih sprememb, namenjena vsem občanom!

V tem zgodovinskem trenutku zelo aktualne teme bodo predstavili štirje ugledni predavatelji:

22. april: Nicola Bressi (Naravoslovni muzej Trst)

12. maj: Renato R. Colucci (raziskovalec na Inštitutu za polarne znanosti CNR, profesor glaciologije na Univerzi v Trstu),

20. maja: Alessandro Massi Pavan (raziskovalec elektrotehnike na Oddelku za tehniko in arhitekturo Univerze v Trstu),

27. maj: Filippo Giorgi (direktor sekcije znanosti o Zemlji pri ICTP v Trstu in dobitnik Nobelove nagrade za mir 2007).

Tukaj program! Pričakujemo vas!